fbpx

Sıkça Sorulan Sorular

1. Başlamadan Önce

Kalibre Visual; fotoğraf, video, grafik tasarım ve dijital medya başlıkları altında projeler üretir. Sadece bir medya ya da reklam ajansı, yapım şirketi veya bir yayınevi olarak değil bunların tümünü kapsayan yeni bir metodu benimseyerek çalışır. Özgün bütünlüğü, farklı disiplinlerin bir arada olmasında arar.

Kalibre Visual’da farklı pek çok disiplin bir arada iş yürütür. Örneğin bir video prodüksiyon, yayımlanması istenilen dijital medyanın ilgili unsuruna göre düzenlenir ve yapımı en baştan yayın mecrasına göre şekil alır. Böylelikle projeyi farklı kalemlere ayırarak farklı kanalların üretimine terk etmezsiniz.

Projeniz için ön bilgi aldıktan ve beklentilerinizi öğrendikten sonra dört aşamada süreci tamamlıyoruz. Bu aşamalar sırasıyla; toplantı & karar, amaç & görüş, tasarım & üretim ve kontrol & sunum olarak özetlenebilir.

2. Çalışma Alanlarımız

Fotoğraf, video, tasarım ve dijital medya başlıkları altında; marka-ürün fotoğrafçılığından logo ve kurumsal kimlik tasarımına, reklam ve belgesel film yapımından yayıncılık faaliyetlerine, motion graphic çalışmalardan kısa animasyon filmlere, sosyal medya yönetiminden web tasarıma, e-ticaret desteğinden pazaryeri yönetimi desteklerine kadar oldukça geniş bir yelpazede çalışma yürütüyoruz.

Röportaj, ürün, stile-life, özel gün, stüdyo fotoğrafçılığı gibi türlerde hem analog hem dijital yöntemlerle destek sunuyoruz.

Geleneksel ve yeni medyanın tüm unsurları için pre-post prodüksiyon da dahil olmak üzere yapımcılık faaliyeti sürdürüyoruz. Diğer özel yapımlar, kısa tanıtım filmleri, animasyonlar, hareketli grafiklerden oluşan sunumları da çalışma kapsamımızda değerlendiriyoruz.

Hayır, matbu tasarım hizmeti de alabilirsiniz. Kartvizit, broşür, bülten, dergi, tekstil, promosyon ürün gibi pek çok farklı türde dilediğiniz görünüme sahip ürünler talep edebilirsiniz.

Web tasarım başta olmak üzere, SEO, Google Ads, Google Analytics ve sosyal medya yönetimi / reklamcılığı gibi alanlarında çalışmalar yürütüyoruz.

Evet, ilgili bir hizmet talep ettiğiniz takdirde bu tercihi en güvenilir yollarla sağlıyoruz.

3. Üretim Aşaması

Talebinizin ardından önce analiz adımını tamamlıyoruz. Burada isteklerinizi ve projenin ihtiyaç duyduğu diğer bileşenleri değerlendiriyoruz. Sonuçta bir rapor oluşturuyor, burada yapılacak çalışmanın eskizini paylaşıyoruz. Mutabakat sonucunda üretime başlıyor ve projeyi gerçekleştiriyoruz.

Elbette, iletişim kanallarımız mesai saatleri içerisinde sürekli olarak kontrol edilir.

Projenin içeriğine bağlı olarak çalışmaya henüz başlamadan bu bilgi beyan edilecektir.

Kalibre Visual ile çalışarak projenizi dört farklı disiplinin perspektifiyle geliştirebilirsiniz. Son birkaç asrın kısa sürede en gelişmiş disiplinlerinden biri olan fotoğrafçılık, en büyük sanatlardan biri olarak değerlendirilen sinemanın ışığında sinematografi ve videografi, görsel iletişimin olmazsa olmazı grafik tasarım, bugünün ve geleceğin yayın ortamı olan ve her geçen gün daha ciddi bir disiplin olarak gelişimini sürdüren yeni/dijital medya; bu dört perspektifi oluşturuyor.

4. Üretim Sonrası

Devam eden süreci analiz edip bunu raporluyoruz ve sizinle paylaşıyoruz.

Kalibre Visual imzasıyla tamamlanan ya da süregelen her proje için zaman sınırı olmaksızın destek talep edebilirsiniz.

sss_slide

Daha Fazlası İçin Yardım Alın

Size en kısa sürede yardımcı olabilmemiz için aşağıdaki iletişim formunu doldurun.

  captcha

  PRODÜKSİYON

  FOTOĞRAF / VİDEO

  PRODÜKSİYON

  Fotoğraf ve video prodüksiyonlar için daha fazla sorunuz varsa aşağıdaki e-posta adresine tıklayarak detaylı bilgi ve projenize özel teklif alabilirsiniz.

  TASARIM

  GRAFİK TASARIM / MOTİON GRAPHİC

  TASARIM

  Grafik tasarım ve motion graphic yapımları için daha fazla sorunuz varsa aşağıdaki e-posta adresine tıklayarak detaylı bilgi ve projenize özel teklif alabilirsiniz.

  DİJİTAL MEDYA

  WEB TASARIM / E-TİCARET

  DİJİTAL MEDYA

  Dijital medya, web tasarım ve e-ticaret çözümleri için daha fazla sorunuz varsa aşağıdaki e-posta adresine tıklayarak detaylı bilgi ve projenize özel teklif alabilirsiniz.

  BİLGİ

  DESTEK / BAŞVURU

  BİLGİ

  Bilgi ve destek talepleriniz için aşağıdaki butona tıklayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Geri dönüşlerinizi dikkatle takip ediyor olacağız.